İBB Başkanı Mevlüt Uysal, yeni yıla görev başında olan belediye personelleriyle birlikte girdi. Uysal, kendilerinden önce İstanbulluları düşündüklerini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, yeni yıla görev başındaki belediye personeliyle girdi. Uysal, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yeni yıla girmeleri için görev başında olan İBB birimlerini ziyaret etti. Uysal’a İstanbul Valisi Vasip Şahin ile İBB bürokratları da eşlik etti.

İBB Başkanı Uysal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fatih – İtfaiye, Edirnekapı –Zabıta, Edirnekapı –İETT birimlerini Vali Şahin ile birlikte ziyaret etti. Uysal, gece gündüz demeden görev başında olan mesai arkadaşlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Uysal, “Bizler kendi huzurumuzdan önce İstanbullular’ın huzurunu düşünüyoruz. Vatandaşlarımız aileleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte yeni yıla girerken sizler görevinizin başında vatandaşlarımızın huzur ve güveni için ailelerinizden ve arkadaşlarınızdan ayrı kalarak gecenin bu saatinde görev yapıyorsunuz. Özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar bize ulaşan İstanbul genelinde herhangi ciddi bir olay yaşanmadı. Sabaha kadar görevinizin başındasınız. Hepinize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Başkan Uysal ve Vali Şahin ziyaret ettikleri İBB birimlerinde görev başında olan çalışanlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Restorasyonu tamamlanan Bulgar Kilisesi ibarete açıldı