Online satranç turnuvası
Online satranç turnuvası

Beylikdüzü Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ‘Online Satranç Turnuvası’ düzenliyor. Satranç Federasyonu,  Beylikdüzü İlçe Temsilciliği işbirliğiyle  Online olarak düzenlenen turnuvaya TSF lisansına sahip sporcular katılabilecek.

ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI
ONLİNE SATRANÇ TURNUVASI

Turnuvaya kayıtlar online olarak yapılacak

‘Beylikdüzü Belediyesi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Ödüllü Online Satranç Turnuvası’na kayıtlar, 15 Mayıs Cuma günü, saat 14.00’te kadar www.istabul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yöntemiyle yapılacak. 15 Mayıs Cuma günü, saat 14.30’da www.chess.com sitesinde düzenlenecek turnuvada dereceye giren sporcular, Beylikdüzü Belediyesi tarafından ödüllendirilecek.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında satranç turnuvası düzenliyor TSF lisansına sahip sporcuların katılabileceği ve başvuruların başladığı turnuvaya katılmak isteyen sporcuların www.istabul.tsf.org.tr internet sitesinden online kayıt yaptırmaları ve sonrasında https://www.chess.com/club/tsf-istanbul-il-temsilciligi linkinden gruba üye olmaları gerekiyor. 15 Mayıs Cuma günü saat 14.30’dan itibaren www.chess.com sitesinde düzenlenecek turnuvada dereceye giren sporcular, Beylikdüzü Belediyesi tarafından maddi ödüller ve çeşitli kategori derecelerinde kupa ve madalya ile ödüllendirilecek.

Turnuvaya kimler, nasıl katılabilecek?

Başvuruların başladığı turnuvaya, TSF Lisansına sahip 2019-2020 yılı vizesi yapılmış,2013 ve öncesinde doğan sporcular katılabilecek. Turnuvaya katılmak isteyen sporcuların, öncelikle www.istabul.tsf.org.tr internet sitesinden 15 Mayıs 14.00’te kadar online kayıt yaptırmaları ve sonrasında https://www.chess.com/club/tsf-istanbul-il-temsilciligi linkinden gruba üye olarak katılmaları gerekiyor. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında hazırlanan turnuva 15 Mayıs Cuma günü 14.30’dan itibaren www.chess.com sitesinde düzenlenecek. Turnuvada, genel sıralama ve Beylikdüzü’nde ikamet edenler sıralamasında dereceye girenler, Beylikdüzü Belediyesi tarafından ödüllendirilecek. Turnuvaya katılmak isteyen sporcular, ayrıntılı bilgiyi www.beylikduzu.istanbul adresinden edinebilirler.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Uşak Belediyesinden Atlı Cirit Kulüpleri için destek