AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, yapılacak çalışmalarla İstanbul’da yolculuğun eziyet olmaktan çıkacağını ve rahat bir şekilde gerçekleşeceğini dile getirdi.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım, sondakika açıklaması yaptı, “Seçim kazandık. Sonuçlar hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Binali Yıldırım, AK Parti İstanbul İl Başkanlığında seçimlerle ilgili sondakika açıklaması yaptı. Yıldırım, “Bu saat itibarıyla İstanbul seçim sayıları, gayri resmi sonuçları 31 bin 124 sandıkta tamamlanmış bulunuyor. Bu sonuca göre İstanbul’da seçimi kazandık” dedi.

Yıldırım, “İstanbullara verdiğimiz sözlerin takibini yapmalarını istiyorum. Seçimlerimiz hayırlı uğurlu olsun. Bu süreçte yoğun bir çalışma ortaya koyan AK Parti İstanbul İl Başkanı, ilçe başkanı, kadın kolları, Cumhur ittifakının diğer kanadı MHP İl Başkanı, Ülkü Ocakları ve kadın kolları teşkilatı ile hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Sonuçlar İstanbul için, ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun. Teşekkürler İstanbul” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Antalya'da 'Eserler ait olduğu yerde güzeldir' projesi