Ana SayfaBelediye‘Bir Ulaşım Aracı Olarak Bisiklet’ bugün Özelkalem TV’de

‘Bir Ulaşım Aracı Olarak Bisiklet’ bugün Özelkalem TV’de

İzle Türkiye! ‘Bir Ulaşım Aracı Olarak Bisiklet’ Özelkalem TV’de

Özelkalem TV, izleyici rekorları kıran ‘Özelkalem Çarşamba Oturumları’na bugün bir yenisini daha ekliyor. ‘Kentsel Hareketlilik ve Bisiklet’ konulu oturum, 28 Nisan 2021 Çarşamba (Bugün) günü saat 15.00 – 17.00 arasında Özelkalem TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

‘Kentsel Hareketlilik ve Bisiklet’ konulu oturum, bugün saat 15.00 – 17.00 arasında Özel Kalem TV youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.
‘Kentsel Hareketlilik ve Bisiklet’ konulu oturum, bugün saat 15.00 – 17.00 arasında Özel Kalem TV youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Uzman konuklar katılacak

Moderatörlüğünü Erengül Bilenser’in yaptığı oturuma, Sayın Utku Cihan (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı), Sayın Mert Yaygel (İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı), Sayın Doç. Dr. Kevser Üstündağ (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi),  Sayın Prof. Dr. Fernando Nunes Da Silva (Lizbon Üniversitesi), Sayın Murat Pekeser (İstanbul Bisiklet Meclisi), Sayın Hande Karaca (Zincir Kıran Kadınlar), Sayın Mustafa Karakuş (BUGEP) ve Sayın Fatih Söylemez (Eş Pedal Derneği) katılacak.

Konularında uzman konukların katılımı ile gerçekleşecek olan canlı yayını, Özelkalem TV’nin Youtube kanalından bugün (28 Nisan Çarşamba), 15.00 – 17.00 saatleri arasında izleyebilir, düşüncelerinizi paylaşabilir, sorularınızı uzman konuklarımıza iletebilirsiniz.

#herşeygüzelbirtürkiyeiçin

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar