Tüm ilçelerde rahat, konforlu ve güvenilir ulaşımı sağlayabilmek için dönüşümlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu kez Birecik’te Urfa Kart dönemini başlattı.

Geçtiğimiz aylarda Siverek ile başlayan ve ardından Ceylanpınar’la devam eden toplu taşımada dönüşümün adresi bu kez Birecik oldu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu kez Birecik’te Urfa Kart dönemini başlattı.
Birecik’te 13 yeni aracın dönüşümünü gerçekleştiren belediye sayesinde vatandaşlar artık daha rahat, konforlu ve güvenilir ulaşım yaşayacak.

“En iyisini sunmanın gayreti içindeyiz”

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, uygulamanın tüm Birecik halkına hayırlı olmasını diledi. Çiftçi, ilçedeki tüm araçların yenilendiğini belirtti. Çiftçi, dönüşümü gerçekleşen araçların ve uygulamanın tüm Birecik halkına hayırlı olmasını diledi. Çiftçi, “İlk olarak Siverek’te 55 ve Ceylanpınar’da 6 aracımızın dönüşümünü sağlayarak Urfa Kart uygulamasını başlattık. Şimdide sıra güzel ilçemiz Birecik’te. Bizim buradaki tek gayemiz halkımıza hizmetin en iyisini sunmaktır. Çünkü halkının refahını vizyon edinen Büyükşehir Belediyesi kadrolarımızla tüm ilçelerimize yepyeni projeler sağlıyoruz. Çalışan ve şehrini seven Büyükşehir Belediyesi kadroları olarak hizmetlerimize dur durak demeden devam ediyoruz” dedi.

Öte yandan Birecik’te faaliyete başlayan 13 yeni araç klimalı ve engelli vatandaşların kullanımına uygun. Ayrıca araçlar 24 saat boyunca kamera sistemiyle takip edilecek.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  AYDIN TEKSTİL PARKI DOLUP TAŞIYOR