Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18 Mart’ta Adana’ya gelecek. Kılıçdaroğlu, Çukurova İlçe Belediyesince tamamlanan ve temeli atılan projelerin törenine katılacak.

Adana’nın Çukurova İlçe Belediye Başkanı Soner Çetin, Halk Günü’nde vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Çetin, yakın dönemdeki projeler hakkında bilgi verdi. Çetin, 18 Mart’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile toplu açılış ve temel atma töreni
gerçekleştireceklerini açıkladı. Çetin, “Sizlere söz verdiğimiz projelerin açılışını ve Adana’nın çehresini değiştirecek projelerin temel atma törenini Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

“Hesap veren bir belediyeyiz”

Çetin, “Sabah 06.00 halk buluşmaları ve her cuma yaptığımız halk günlerinde görüyorum ki Çukurova ilçemizde çok büyük bir sorun kalmadı. Bazı sorunlar var onlar da çözülme noktasında. 5 yılın sonunda görev süremiz tamamlandığında Çukurova’nın tek bir sorunu kalmamış olacak. Çünkü nerede bir ihtiyaç varsa biz oradayız. Bizim farkında olmadığımız şeyleri ve önerilerinizi de lütfen bize söyleyin. Katılımcı belediyecilik anlayışımızın gereği budur. Türkiye genelinde yapılan ‘En Başarılı Belediye Başkanı’ anketinde ilk 4 içerisinde olmamızın ve ‘En Başarılı Belediye Başkanı’ seçilmemizin en önemli nedenlerinden biri, katılımcı çoğulcu, şeffaf ve hesap verebilir belediyecilik anlayışımızdır. Biz her hafta halkına hesap veren belediye olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Hemşehrilerimizi bekliyorum”

Çetin, 18 Mart’ta Çanakkale Şehitleri Parkı, Atatürk Öğrenci Yurdu, Atatürk Kongre Merkezi, 100. Yıl Modern Pazar Yeri, Planetaryum ve Gözlemevi, Hemşeri Dernekleri Kampusu, Çukurova’nın 3. kütüphanesi başta olmak üzere bir dizi projenin temel atma törenini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yapacaklarını söyledi. Çetin, “Bülent Ecevit Sanat Parkı, Atatürk Kadın Yaşam Köyü, Huzurevleri Kapalı Semt Pazarı, Kadın Sohbet ve Dayanışma Evleri, Emekli Dinlenme Evleri ile Semt Kreşlerinin toplu açılış törenini de yine aynı gün Genel Başkanımız ile birlikte yapacağız. Tören günü sanatçı Kıraç’ın bir konseri de olacak. Tüm hemşerilerimizi 18 Mart’ta gerçekleşecek toplu açılış ve temel atma törenine bekliyorum” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş oldu