Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu

Muğla Büyükşehir Belediyesince, “Ulaşım Çalıştayı” düzenlendi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı çalıştay, CHP’li belediye başkanlarını bir araya getirdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından “Ulaşım Çalıştayı” düzenlendi. Çalıştaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun katıldı. Çalıştay, CHP’li 120 büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarını da bir araya getirdi. CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun bir konuşma yaptı. Torun konuşmasında, CHP’li belediyeler olarak biraraya geldiklerini ve vatandaşlara hizmet anlamında ortak bir program ortaya koyduklarını söyleyerek, çalıştaydan çıkan sonucun bir kitapçık haline getirilerek belediyelere dağıtımının yapılmasını istedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun da belediye başkanlarına hitaben konuştuğu çalıştayda, il ve ilçe belediyelerinde Ulaşım Planlaması, Belediyelerde Taşımacılık Sorunları, Akıllı Ulaşım Sistemleri, Otopark Çözümleri ve Terminal Yeri Planlamaları gibi konular masaya yatırıldı.

CUMHURIYET HALK PARTISI GENEL BASKANI KEMAL KILICDAROGLU MUGLA DA GERCEKLESTIRILEN ULASIM CALISTAYINA KATILDI FOTOGRAF: ZIYA KOSEOGLU/CHP GENEL MERKEZI
Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret