Devrek Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoş geldin Bebek” adlı proje vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Zonguldak’ın Devrek Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile farklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Belediyenin proje çalışmaları arasında yer alan ve ilk kez hayata geçirilen “Hoş geldin Bebek Projesi” kapsamında Devrek’te yeni doğan bebekler hediyelerle karşılanıyor. İlçede yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak ve bütçelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen çalışmalarda vatandaşlara Devrek Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler takdim ediliyor. Proje kapsamında hediye paketleri hazırlanarak evlere bire bir ziyaretler geçekleştiriliyor. Hediye paketlerinin içinde başta Türk bayrağı olmak üzere bebek ürünlerinin yer aldığı hediye seti, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ile eşi Gönül Semerci’nin aileleri ziyareti sırasında teslim ediliyor.

Hayata geçirilen proje ile ilgili bilgi veren Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, “Bebeklerimiz, ailemizin göz bebeği, hayatımızın merkezidir. Bu mutlu günlerinde vatandaşlarımızın yanlarında olmak, mutluluklarına ortak olmak ve ufak da olsa bir hediyede bulunmak istedik. İlçemizde dünyaya gelen bebeklerimizin ilk günlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak hediye setimizi anne babalarımıza hediye ediyoruz. Hayatın
her alanında vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ediyoruz. Hayırlı olsun dileklerimizle birlikte bebeklerimizin vatanımıza, milletimize hayırlı birer birey olurlar inşallah” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İzmir’den COVID-19 Dirençlilik Eylem Planı