CHP’nin Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, seçim çalışmalarını soluksuz sürdürüyor.

CHP’nin Bursa Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, çarşı-pazar, sokak sokak gezerek, vatandaşlarla bir araya geldi. Aydın, mahalle kreşleri açacaklarını söyledi.

CHP’nin Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, seçim çalışmalarını soluksuz sürdürüyor. Dur durak bilmeyen Aydın, yoğun bir tempoyla çalışıyor. Aydın, ilçede çalmadık kapı, uğramadık esnaf bırakmamak için cadde cadde, sokak sokak geziyor. Ev ziyaretlerinden çıkıp, çarşı-pazar dolaşan, iş yerlerine uğrayan Aydın, adeta ilçe sınırları içinde ayak basmadık yer bırakmıyor. Aydın, bir araya geldiği vatandaşlara, projelerini anlatıp, destek istiyor.


CHP’nin Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Sorun ve talepleri dinledi

Başkan Adayı Erkan Aydın, bu çalışmaları çerçevesinde bu kez Elmasbahçeler ve Yunuseli mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar, Aydın’a yoğun ilgi gösterip, sorun ve taleplerini anlattı. Aydın, vatandaşları can kulağıyla dinleyerek, bunları not aldı, projelerini anlattı.

“Mahalle kreşleri açacağız”


CHP’nin Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, mahalle kreşleri açacaklarını kaydetti.

Aydın, çalışan bir kadınının çocuklarını bırakacakları bir yer olmadığını söylemesi üzerine, mahalle kreşleri projesini anlattı. Aydın, “Osmangazi’de okul öncesi eğitime destek sağlayarak 3-6 yaş arası çocuklarımızın yetenek ve becerilerini okul öncesi eğitimle etkili bir biçimde geliştirecek, bedensel, zihinsel, sosyal yönden gelişimleri sağlanacak ve ilkokula hazır hale getirilecek kreşler açacağız. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda belediyenin verimli çalıştıramayarak kapattığı belediye çalışanlarına özel kreşi tekrar açacağız” ifadelerinde bulundu.

“Beton meydanlar yeşillenecek”

Aydın, yeşil alan projeleri ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Osmangazi’deki bütün beton meydanları da yeşil alana, sosyal alanlara dönüştüreceklerini kaydeden Aydın, bakımsız, atıl kalmış tüm alanları Osmangazililerin kullanımına açacaklarını vurguladı.

Dernekleri ziyaret etti

Aydın, mahalle ziyaretlerinin ardından, Emek’te Giresun Soğukpınarlılar, Yağlıdereliler, Espiye Ericek Köyü, Söğütağzı ve Tirebolulular derneklerini ziyaret etti. Aydın, bu ziyaretlerinde de, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini dinledi. Projelerini anlatan Aydın, 31 Mart yerel seçimleri için destek istedi.

İnceleyin:  Kentin Paydaşlarına "Sınai Mülkiyet Hakları" Semineri

Aydın’a ziyaretlerinde, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu eşlik etti.

     

Facebook Yorumları