Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Metin Oktay Tesislerine bakım yapılması için Bakırköy Belediyesine ricada bulundu. Belediye, Terim’i kırmadı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yakın dostu Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu aradı. Terim, “Sayın Başkan takım olarak Antalya’da kamptayız. Florya Metin Oktay Tesislerinin biz Antalya’da kamptayken bir elmden geçirseniz. Çevre düzenlemesi, bakım-onarım, temizlik yaptırsanız” diyerek genel bir bakımdan geçirilmesi ricasında bulundu. Terim’in ricası üzerine de Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Park-Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü görevlendirerek gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

Bakırköy Belediyesi Park-Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün yaklaşık 100 çalışanı, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ağaçlandırma, genel peyzaj, budama, çim biçme ve çevre temizliği işlemlerini gerçekleştirerek tesisleri elden geçirdi. Terim’in bu çalışmadan sonra Başkan Kerimoğlu’nu tekrar arayarak teşekkür ettiği belirtildi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  BİLARDO ŞAMPİYONASI HEYECANI MERAM’DA GERÇEKLEŞTİ