Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, İslamköy mevki ile Serbest Bölge ve limanlar yolunu birbirine bağlayan yaklaşık bir kilometrelik yolda hummalı bir yapım çalışması başladı. Bu yol ile Gemlik çıkışındaki trafik biraz daha rahatlayacak.

Gemlik Çıkışında Trafik Rahatlayacak

Belediye, vatandaşların rahat bir yaşam sürebilmesi için yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekipler aynı zamanda köy ve ilçe merkezlerindeki ara sokaklarda parke taş çalışmaları da yürütüyor. Serbest Bölge, İslamköy ve Açık Ceza İnfaz Kurumu’nun arkasından yol yapım çalışmasında neredeyse sona yaklaşıldı. 18 metre genişliği bulunan ve yaklaşık bir kilometre uzunluğundaki yolun özellikle servis giriş ve çıkışlarını oldukça rahatlatacağı söyleniyor.

Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Yuşan yeni yapılan yol yapım çalışmasıyla ilgili bilgi verdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarına aralıksız devam ettiğini söyleyen Yuşan, “Ekiplerimizin yapımını gerçekleştiği bu yolun bir önemli özelliğini de Serbest Bölge yoluna alternatif giriş ve çıkış sağlayacak olmasıdır” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İstanbul'da yılbaşı tedbirleri... 4 ilçede yollar kapatılıyor...