Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Dairesi Başkanlığı ile Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalarla Mehmet Buyruk Caddesindeki bozuk, yıpranmış ve bakımsız olan kaldırımlar yenileniyor. Bu yenileme işlemi engelli vatandaşlar göz önünde bulundurularak yapılıyor.

Başkan Selahattin Gürkan: “Vatandaşlarımızın taleplerine önem veriyoruz”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, çalışmayı Daire Başkanları ile birlikte yerinde inceledi. Çalışmalar Mehmet Buyruk Caddesi üzerinde devam ediyor.

Mehmet Buyruk Caddesi üzerindeki yıpranmış kaldırımların onarımı devam ederken çalışmalar ile ilgili konuşan Başkan Gürkan, “Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak şehir genelinde altyapı ve üst yapı çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor.” Gürkan aynı zamanda çalışmalar sırasında vatandaşlar tarafından gelen isteklerin de değerlendirildiğini belirtti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Engelli Vatandaşları Unutmadı

Büyükşehir Belediyesi Başkanı Selahattin Gürkan yürütülen onarım çalışmalarında engelli vatandaşların unutulmadığının da altını çizdi. Engelli kardeşlerimizin rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde çalışmaların sürdüğünü dile getiren Gürkan, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Nevşehir Belediyesinden Tüm Mahallelerde Temizlik Kampanyası