Giresun Belediyesi, Trabzon’un Maçka ilçesinde teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül için belediye binasına “İyi ki varsın Eren” afişleri astı. Belediye Başkanı Kerim Aksu, Eren Bülbül’ü unutturmayacaklarını belirtti.

Giresun Belediyesi tarafından, Maçka ilçesi kırsalında, güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada, teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül için “İyi ki varsın Eren” afişleri asıldı. Belediye Başkanı Kerim Aksu, belediye binasına asılan afişlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Aksu, Eren Bülbül’ün, terörle mücadelenin simgesi olduğunu belirtti. Aksu, Eren’i asla unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını belirtti. Aksu, Atatürk Meydanı’ndaki reklam panolarına ve belediye binasına Eren’in fotoğrafları ile “İyi ki varsın” yazılı afişler astıklarını aktardı.

“Eren’i asla unutmayacağız”

Aksu, “Teröristleri hain kurşunlarıyla şehit olan Eren’i asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Teröristlerin gizlendiği yeri gösterirken şehit olan Eren Bülbül, terörle mücadelenin simgesi olmuştur. Bir baba olarak, vatanını, milletini seven biri olarak, Eren’in acısını yüreğimizde hissettik. İyi ki varsın Eren, seni unutmayacağız.” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  ÇÖP TOPLAMA SİSTEMİNDE DEVRİM!