Ana SayfaSosyal sorumlulukBeykoz Belediyesi, 'Evde Sağlık Hizmeti' başlattı

Beykoz Belediyesi, ‘Evde Sağlık Hizmeti’ başlattı

İstanbul’un Beykoz Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmaları çerçevesinde, yeni bir çalışmaya imza atarak, “Evde Sağlık Hizmeti” başlattı.

Beykoz Belediyesi, yaşlıların ve sağlık kuruluşlarına gidemeyecek durumda olan vatandaşların sağlık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla “Evde Sağlık Hizmeti” başlattı. Donanımlı araçlar ve ekiple evde sağlık hizmeti vermeye başlayan Beykoz Belediyesi, başlattığı hizmeti ve hizmette kullanılacak araç ve gereçleri belediye önünde düzenlediği programla tanıttı. Törene Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile belediye görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

“Vatandaşın dertlerine dertlenen belediyeleri var”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Evde Sağlık Hizmeti” için adım attıklarını belirtti. Çelikbilek, “Bugünden itibaren başlıyoruz. Bu hizmetin bir kısmını zaman zaman yapıyorduk. Artık bugün biraz daha farklı yapacağız. Personelimiz eğitimli bir personel. Araçlarımız donanımlı araçlar. İnşallah Beykoz’un yaşlısı sağlık hizmetine ihtiyaç duyanın bundan sonra asla gözlerini yaşlı olarak görmeyeceğiz. Dertleri olduğunda onların dertlenen bir belediyeleri var” dedi.

Beykoz Belediyesi’nin evde sağlık hizmetinin telefon numarasını paylaşan Başkan Çelikbilek, “444 66 61 numaralı telefonu arıyorsunuz ve 4’ü tuşluyorsunuz karşısına bizim sağlık ekibi çıkacak. Ne istediğinizi soracaklar bilgilerinizi alacaklar ve sizlere ulaşacaklar. Allah hiçbirinize buna ihtiyaç etmesin; duamız o. Ama ihtiyaçları olduğunda kardeşleri olan Beykoz Belediyesi ve çalışanlarının onların yanına koşacaklarını hiç kimse aklından çıkarmasın” diye konuştu.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla