Ana SayfaGündemHatay Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarında Tam Gaz

Hatay Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarında Tam Gaz

Hatay Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarında Tam Gaz. Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki sorumluluk alanlarında yürüttüğü altyapı ve üstyapı hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

Yol bakım ve onarım hizmetlerinde hummalı çalışmalar hızla sürüyor. Büyükşehir Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri;  Samandağ’a bağlı Değirmenbaşı ve Tomruksuyu mahallelerinde yol genişletme ve bakım onarım çalışmalarına başladı. Söz konusu bölgelerde eski ve bozuk zeminli yolu daha kullanılabilir hale getiriliyor. Genişletme çalışmalarına başlayan ekipler, sonrasında zemin iyileştirmesini de tamamlayacaklarını duyurdu.

Hatay

DEFNE’DEKİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler durmuyor. il genelinde yürüttüğü taş duvar örme çalışmalarına devam ediyor.Çalışmalarını mahalle ve ilçelerin fiziki şartlarına göre yürüten Büyükşehir ekiplerinin yeni adresi Defne oldu.Defne T urunçlu Mahallesi’nde 30 metre uzunluğunda ve 7 metre yüksekliğinde taş duvar örme çalışması gerçekleştirdiler. buradaki çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

hatay1

ENEK MAHALLESİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Her ilçede yürütülen altyapı çalışmalarıyla kentin yıllardır el atılmamış sorunlarını ortadan kaldıran Hatay Büyükşehir Belediyesi bu çalışmaların bittiği yerlerdeki üstyapı çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.Hafta içinde Altınözü Enek Mahallesi’nde asfalt öncesi PMT serimi gerçekleştiren Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, beton asfalt serimine de başladı.Büyükşehir ekipleri, Altınözü halkının ulaşımda sıkıntı yaşamaması için yaptıkları beton asfalt serim çalışmasının en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler