Kağıthane Belediyesi Spor Kulübü, gözünü 2020 Tokyo Olimpiyatları’na dikmiş durumda. Olimpiyat hedefleri doğrultusunda karate branşında ülke ve dünya arenasında kendinilerini kanıtlamak isteyen Kağıthane Belediyesi Spor Kulübü oldukça iddialı. Öyleki dünya çapında dereceleri bulunan milli karate sporcularını düzenlenen imza töreni ile renklerine bağladı.

Kağıthane Belediyesi 8 Milli Karate Sporcusunu Renklerine Bağladı

Karate branşında ülke ve dünya arenasında kazandıkları şampiyonluklar ile Türkiye’ye büyük başarı getiren milli karate sporcuları Uğur Aktaş, Serap Özçelik Arapoğlu, Merve Çoban, Burak Uygur, Ali Sofuoğlu, Alparslan Yamanoğlu, Murat Öz ve Alperen Doğan artık Kağıthane Belediyesi Spor Kulübü sporcusu olarak müsabakalarda yer alacaklar.

2020 yılında Tokyo’da düzenlenecek olan Yaz Olimpiyatları’nda hedef dünya şampiyonu olmak. Yahya Kemal Spor Tesisleri’nde gerçekleşen söz konusu imza töreni programına Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ve Milli Takım Antrenörü Murat Delihasan katılım gösterdi. İmza töreni sonrasında başarılı sporculara çiçek ve kulüp flaması takdim edildi. 

Kağıthane Belediyesi Şampiyonluk Hedefliyor!

Çalışmalara durmaksızın devam ettiklerini ifade eden Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, 8 milli sporcu ile karate dalında altın madalyayı kazanacaklarına inandıklarını belirtiyor. Ülkemize büyük başarılar getirecek sporcuların Kağıthane’de yetişeceğine de vurgu yapan Öztekin, herkese başarılar diliyor.

Mevlüt Öztekin sonrasında milli sporcularımız da kısaca düşüncelerini belirtti. Merve Çoban, uluslararası dalda birçok derecesinin olduğunu dile getirdi. Sonrasında bundan sonraki maçlarda elinden geleni yapacağını, takım olarak derece yapacaklarına inandıklarını ifade etti.

 

Facebook Yorumları
İnceleyin:  16 Ülkeden 320 Sporcunun Katıldığı Mersin Satranç Turnuvası Sona Erdi