Azra Bodur

Karşıyaka Belediyesporlu Okçu Azra Bodur, Samsun’da gerçekleştirilen şampiyonada büyük bir başarıya imza atarak Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye Okçuluk Federasyonu, 2018 Salon Minikler Türkiye Şampiyonası, 76 kulüpten 439 sporcunun katılımıyla Samsun İlkadım Okçuluk Tesisleri’nde yapıldı. Şampiyonada Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü formasıyla mücadele eden Azra Bodur, kategorisinde Türkiye ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı. Akın, çalışmalarının karşılığını almaktan ve Karşıyaka’ya ikincilik madalyasını getirmekten büyük mutluluk duyduğunu belitti. Akın, destekleri için Karşıyaka Belediyespor’a ve Başkan Akpınar’a da teşekkür etti.

“Gurur duyuyoruz”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Karşıyaka Belediyespor’lu okçularımız, son 4 yıldır başarıdan başarıya koşuyor ve hem ulusal hem de uluslararası çaptaki dereceleriyle göğsümüzü kabartıyor. Bir yandan da yeni yıldız sporcular yetişiyor. Bu gençlerimizden biri olan Azra Bodur, elde ettiği dereceyle bizlere büyük sevinç yaşattı ve gurur kaynağımız oldu. Azra’yı yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Karşıyakamızda sporu ve sporcuyu desteklemeye, şampiyonlar yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Şişli Belediyesi, 8'inci spor merkezini açtı