Ana SayfaBelediyeKartepe’de Ramazan temizliği

Kartepe’de Ramazan temizliği

Kartepe’de Ramazan temizliği

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Ramazan ayı öncesi ilçe genelinde temizlik çalışmalarına ağırlık veriyor.

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam ederken, belediye ekipleri özellikle yaklaşan Ramazan-ı Şerif ayı nedeniyle ilçe genelinde camilerde detaylı iç ve çevre temizliğini hızlandırdı.

Ekipler camilerde Ramazan-ı Şerif ayı öncesinde camilerin çevresi başta olmak üzere camii içerisinde, şadırvan ve wc temizliklerine devam ediyor.

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, “İlçemiz genelinde Ramazan-ı Şerif ayı öncesinde ekiplerimiz ibadethane temizliklerine devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığımızın yaptığı açıklamaya göre Teravih Namazlarının evlerde kılınmasının uygun olacağı bildirildi. Biliyoruz ki pandemi sürecinin fedakarlıkları, Covid-19 ve mutatlarından tamamen kurutuluncaya kadar devam edecektir. Rabbim cümlemize önce sağlık, sabır ve kolaylıklar ihsan eylesin. Bu süreçte önceliğimiz sağlıklı kalabilmek. Biz ilçemizde hem genel temizliğimize hem de camilerimize tavizsiz devam edeceğiz” dedi.

 

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla