Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Kum Voleybolu Şenliği Batıkent Yaşam Merkezi’nde başladı. 30 yaş altı ve 30 yaş üstü gruplarda 124 katılımcının oluşturduğu 62 çift dereceye girmek için mücadele edecek.

Eskişehir’de voleybol tutkunları, Büyükşehir Belediyesi’nin Batıkent Çarşı Yaşam Merkezi ile birlikte düzenlediği Kum Voleybolu Şenliği’nde buluştu. 4 gün sürecek şenliğe rekor sayıda katılımcı kayıt yaptırdı.
Kum Voleybolu Şenliği başladı (7)

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığının kentte yaşayanları sporla buluşturma amacıyla düzenlediği Kum Voleybolu Şenliği törenle başladı. Şenliğe profesyonel, amatör ve voleybola sevdalı 124 kişi katıldı. 30 yaş altı ve 30 yaş üstü erkek, kadın ve karışık çiftler karşılaşmalar öncesi katılımcılara kurallar anlatıldı.

Açılış töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Neşet Arduç, uzun yıllardır yapılmayan Kum Voleybolu Şenliğini geleneksel hale getirmeyi amaçladıklarını belirterek, desteğini esirgemeyen sponsor kuruluşlara ve katılımcılara teşekkür etti. Batıkent Çarşı Yaşam Merkezi’nde hazırlanan kum sahada, çekilen kuralar sonucu çiftler ilk gün kıyasıya bir mücadele sergilediler.

Voleybol severlerin kendileri için hazırlanan tribünlerden seyrettiği karşılaşmalar     17.00-20.00 saatleri arasında yapılacak. Dereceye girenlere kupaları ve hediyeleri 21 Ağustos 2016 Pazar günü verilecek.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  KAPALI PAZAR'DA KAPSAMLI ÇALIŞMA