Özelkalem Malatya Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu, Barguzu Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerin eksik kalan taekwondo malzemeleri için destek sağladı.

Malatya Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu vatandaşların spora olan ilgisini arttırmak amacı ile birçok alanda çalışmalar yapıyor. Aynı zamanda teknik destek sağlayarak sporu desteklemeye ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.

Malatya Kent Konseyi Spor Çalışma Grubu, Barguzu Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerin eksik kalan taekwondo malzemeleri için destek sağladı. Spor Çalışma Grubu Temsilcisi Kadir Yıldırım, Taekwondo Uluslararası Hakemi Engin Sarıkaya, Barguzu Ortaokulu Okul Müdürü Vahap Aslan için çocuklar küçük bir gösteri hazırladılar.

Çalışma Grubu Temsilcisi Kadir Yıldırım, spor ve sporcu için her çeşit etkinliği desteklediklerini belirtti. Bunun yanı sıra teknik destek verme gayreti içinde olduklarını da ifade etti. Kadir Yıldırım, kendilerine bu imkanları sunan Genel Sekreter Necati Çobanoğlu’na teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Gaziantep'te Düzbağ İçme Suyu Projesi meyvesini verdi