İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, vatandaşların büyük coşkusuyla karşılandı. Mitinge katılan binler Tosun’a destek sözlerini yapmış oldukları son miting ile yeniledi.

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, seçimler öncesi son mitingini düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşı karşıya kalan Tosun seçim sonrasındaki projelerden bahsetti ve binlerce vatandaştan destek sözlerini yeniletti. Turgutreis mitinginde de diğer gittiği yerlerdeki gibi Bodrum’a iyi hizmetler sunabilmek için gece gündüz çalışacaklarının sözünü verdi

“Mehmet Tosun ve ekibi sizinle olacak”

Mehmet Tosun ve ekibi aylardır süren seçim çalışmalarının ardından Bodrum’un kaybedecek bir beş yılı da olmadığını belirtti. Turgutreis mitinginde de diğer gittiği yerlerdeki gibi Bodrum’a iyi hizmetler sunabilmek için gece gündüz çalışacaklarının sözünü verdi. İlk olarak Turgutreis mitinginde İYİ Parti Bodrum ilçe kurucu başkanı ve İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Onur Şahbaz konuşmasını yaptı. Şahbaz, coşkulu kalabalığa teşekkür konuşması yaptıktan sonra, Bodrum’un hizmete susadığını ve bu hizmeti de Mehmet Tosun ve ekibinin getireceğini şu sözlerle belirtti: “Mehmet Tosun ve ekibinin seçimden seçime gelip siyaset yapmayacak, Mehmet Tosun ve ekibi her zaman sizinle olacak”

İYİ Parti Bodrum Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Tosun coşkuyla karşılandı.

Gece gündüz çalışacaklar

Bodrum’un beş yıldan beri büyükşehir yasası ile yürütüldüğünü ve sorunların olduğunu ifade eden Tosun, mazeret üretmeden, büyükşehir belediye başkanlığına kim seçilirse seçilsin, Bodrum’a iyi hizmetler getirebilmek için gece gündüz çalışacaklarını söyledi. Göreve geldikleri gün belediyeyi kurumsallaştırmakla çalışmaya başlayacaklarını dile getiren tosun, “Mehmet Tosun ve Ekibi Mazeret Üretmeyecek” diye konuştu.

“Bodrum mimarisi kendi özgün kimliğine dönecek”

Mehmet Tosun, Bodrum’la ilgili gerekli çalışmaların yapıldığını, sorunların çözüleceğini ifade etti. Bodrum’u ortak akılla yöneteceklerini de cümlelerine ekleyen Mehmet Tosun, yarımadanın kontrolsüz şekilde geliştiğine dair, “Şu anda 171 binin üzerinde bina sayısıyla karşı karşıyayız. Diğer taraftan kamu çalışan, özel sektörde çalışan emekçi arkadaşlarımızın sosyal konut sıkıntısı var. Kiralarımız yüksek ve kesinlikle ihtiyacımızdan fazla yapılaşmışız. Buna bir dur diyeceğiz, Bodrum mimarisi kendi özgün kimliğine dönecek ve ihtiyaç doğrultusunda yapılaşmaya izin vereceğiz. Bunu da hep birlikte kararlaştıracağız.” ifadelerde bulundu.

İnceleyin:  Adana BŞB. Engelsiz Masa'da vatandaşlar hizmet ve çiçekle karşılandı

Spor ve sporcuya destek

Belediye hizmetlerinden herkesin eşit olarak yararlanacağını dile getiren tosun, spor ve sporcuya yönelik olan çalışmalarından da bahsetti.
Turgutreisspor’a da desteklerin artarak devam edeceğini belirten Mehmet Tosun ilk olarak Turgutreis Stadını ve tesislerini yenileyeceklerini söyleyen Tosun, ”Sporun her branşına destekler artarak devam edecek.” diye konuştu. Mehmet Tosun, Turgutreis’te bir kapalı spor salonu yapılması için de çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.

Kültür ve sanat etkinlikleri

Mehmet Tosun, kültür ve sanat etkinliklerinin daha geniş ve kapsamlı olacağını açıkladıktan sonra, sosyal medya ile ilgili gelişmelerden de bahsetti. “Bodrum’u seven ve yurtdışında yaşayan bir dostumuz burada hangi etkinliklerin olduğunu sosyal medyadan ve belediyenin internet sitesi üzerinden ya da bizim oluşturduğumuz yeni tanıtım amaçlı web sitesi üzerinden görebilecek ve ona göre de Bodrum’a bir seyahat planlaması yapacak. ” diyen Tosun, kadınlarla ilgili etkinliklerin de olacağına değindi. 

Mehmet Tosun, mobil hizmetlerle de mahalle mahalle hizmet vereceklerini dile getirdikten sonra tek tek İYİ Parti Bodrum Belediye Meclis Üyesi Adaylarını sahneye davet ederek halka tanıttı. Mehmet Tosun ve ekibi Turgutreis Atatürk Meydanından ayrılırken de vatandaşların sevgi ve destek sözleriyle uğurlandı.

Facebook Yorumları