AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, seçim çalışmalarını ‘Sevgi Yürüyüşü’ ile sonlandırdı.
Yürüyüşe Başkan Adayı Yıldırım’ın yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, MHP İlçe Başkanı Adnan Çakır ve çok sayıda parti üyesi de katıldı.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, seçim çalışmalarını ‘Sevgi Yürüyüşü’ ile sonlandırdı. Alemdağ Caddesi’nde gerçekleştirdiği ‘Sevgi Yürüyüşü’nde Başkan adayı Yıldırım’ın yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu, MHP İlçe Başkanı Adnan Çakır ve çok sayıda parti üyesi de eşlik etti.

“Çok güzel seçim çalışmaları yaptık” 

Yürüyüşte yer alan AK Parti Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, İstanbul ve Ümraniye ile ilgili yapmış oldukları çalışmalardan da bahsetti. “Ümraniye’de ve İstanbulumuzun her yerinde çok güzel seçim çalışmaları yaptık. Farklı kesimden vatandaşlarımızla bir araya geldik. Mahalle mahalle dolaştık. İsmet Yıldırım başkanımızın projelerini anlattık. Bugün de Sevgi Yürüyüşü ile bu çalışmamızı inşallah tamamlamış olacağız. Bütün vatandaşlarımızı oy vermeye davet ediyoruz, muhakkak sandığa gitsinler. Ve inşallah hem Ümraniye’de İsmet Yıldırım başkanımızı, hem de İstanbul’da da Binali Yıldırım başkanımızı inşallah başkan olarak görmek istiyoruz” ifadelerinde bulundu.

“Son dakikalara geldik”

İlgilerinden dolayı halka teşekkür eden Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, “Son dakikalara geldik. Biliyorsunuz saat 17.00’de seçim propagandaları bitiyor. Biz de Alemdağ Caddemizde ‘Sevgi Yürüyüşü’ yapıyoruz. Vatandaşlarımızın katılımı ile birlikte karnaval havasında yürüyüşümüze devam ediyoruz. Hayırlısı olur inşallah. Yarın seçim günü, Ümraniye halkı, İstanbul halkı inşallah AK kadroları Ümraniye’de bizim şahsımızda, büyükşehirde de Binali beyi tercih ederek seçeceklerine inanıyorum. Ve hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz” diye konuşan Yıldırım’ın ardından , ‘Sevgi Yürüyüşü’ AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığının önünde son buldu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Korkuteli'nde 'afetzedeler' için ilk imzalar atıldı: Evini yapana yardım edilecek