Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, baharın gelişi sebebiyle Çamlık alanında düzenlenilen şenlikte ilçe sakinleriyle buluştu.

Programa ilgi oldukça fazlaydı. Belediye önünde önce kurban kesilmesiyle ve Kur’an-ı Kerim okunup dua edilmesiyle program başladı. Yeni dönem için seçilen belediye meclisi üyelerine plaket takdimi yapıldı.

“Bizim işimiz hizmet etmek”

Yemek ikramı sonrasında sahne alan sanatçı Hayrullah Kaplan yemek ikramı sonrası sahne aldı. Vatandaşların eğlendiği programda Mükerrem Tollu: “Bizim işimiz hizmet etmek. Bu yüzden dünya görüşü, statüsü ne olursa olsun bu kentte doğan, bu kentte doyan, bu kentte yaşayan her bireye eşit hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız, sıfır rakımdan 2 bin 500 rakıma kadar Erdemli’nin her noktasını nakış nakış işlediler. Tek amacımız ilçemizi hep birlikte daha güzel hale ulaştırmaktı. “ ifadelerinde bulundu.

“Başarı varsa, en büyük pay sizlere ait”

Bugüne kadar başarmış oldukları işlere ve projelere değinen Tollu: “Bu gün geldiğimiz nokta gösteriyor ki, ilçemizde 10 yılda önemli işlere imza atmışız. Ancak bizler biliyoruz ki, burada bir başarı varsa, en büyük pay sizlere ait. Sizlere borçluyuz ve hizmetlerimiz kesintisiz devam edecek. Durmak yok, yorulmak yok, mazeret yok” dedi. 

Mükerrem Tollu’nun programda konuşma sonrası eşi Fatma Tollu’ya çiçek vermesi dikkatleri çekti.

Kadınların önemine dikkat çekildi

Katılımcıların coşkuyla eğlendiği programda, Mükerrem Tollu’nun programda konuşma sonrası eşi Fatma Tollu’ya çiçek vermesi dikkatleri çekti. Kadınların önemine ve değerine yönelik mesajlarda bulundu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Keşan Belediyesi ve TREPAŞ'tan tasarruf işbirliği