Cumhur İttifakı’nın MHP’den Manisa’nın Salihli İlçe Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda, bir günde 4 mahalleyi gezerek, vatandaşlardan destek istedi.

Cumhur İttifakı’nın MHP’den Manisa’nın Salihli İlçe Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda, bir günde 4 mahalleyi gezerek, vatandaşlardan destek istedi.

Cumhur İttifakı’nın MHP’den Salihli İlçe Belediye Başkan Adayı Zeki Kayda, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Kayda, dün Karaağaç, Damatlı, Çakaldoğan ve Kapancı mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Kayda, 31 Mart seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

“Siz jeotermal ile ısıtamadınız ama biz ısıttık”

Kayda, Salihli’de dev projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Kayda, şimdi Cumhur İttifakı’nın da gücüyle, ilçeyi her alanda şehrin en önemli ilçesi konumuna getirmek için çalışacaklarını kaydetti. “Biz laf üretmeyiz. Biz konuşur, proje üretir ve hayata geçiririz” diyen Kayda, “15 yılda ne yaptınız. Hayvan pazarı, hayvan barınağı ve heykellerin dışında. Nerede fabrikalar, neden getirmediniz. Biz doğalgazı getirdik, siz jeotermal var diye doğalgazı istemediniz. Ama siz şimdi jeotermal enerjiye de karşısınız. Siz Salihli’yi jeotermal ile ısıtamadınız ama biz ısıttık” ifadelerinde bulundu.

“Projelerimizi, projeleri gibi açıklamışlar”

Kayda, ilçe trafiğine nefes aldıracak Bülent Ecevit Köprülü Kavşağını hizmet açtıklarını da anlattı. Otogar ve Akhisar kavşağındaki kazalarda çok canlar yitirdiklerine dikkat çeken Kayda, “15 yıllık dönemde sizin hiç yüreğiniz yanmadı mı? O zaman siz neredeydiniz, yönetimdeydiniz. Biriniz ilçe başkanı, biriniz belediye başkanıydı. İşimiz değil deyip yapmadınız. Ben bu toprakların, bu köylünün insanıyım. Tarlanın takanın ne olduğunu bilirim. Adam gibi siyaset yapın. Siz de projelerinizi ortaya koyun. Benim projelerimi çalmayın. Yapamazsınız, çünkü sizin böyle bir beceriniz yok. Siz heykel yaparsınız. Siz Yunanistan’dan şair getirirsiniz, şairle birlikte kafa çekip memleketi yönetmeye çalışırsınız. Proje aşamasındaki Kadın Sıvanma Evi, Üst Geçit, Termal Enerji Sera Projesi, Devlet Demir Yolunu dışarı taşıma projelerimizi, kendi projeleri gibi açıklamışlar” ifadelerini kullandı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  45 Yıl Sonra Gelen Madalya