Cumhur İttifakı’nın AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Beşirli mahallelerini gezerek, esnaf ve vatandaştan destek istedi.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, Beşirli mahallelerini gezerek, esnaf ve vatandaştan destek istedi.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde gezilerini sürdürüyor. Zorluoğlu’nun bugünkü durağı 1 ve 2 No’lu Beşirli mahalleleri oldu. Eeski AK Parti Trabzon milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, MHP Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in de eşlik ettiği Zorluoğlu, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu. Zorluoğlu, ilk olarak, Beşirli Dolmuş Durağı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Zorluoğlu, daha sonra ise, bir çay ocağında mahalle sakinleriyle çay içip sohbet etti.

“Yeni yönetim anlayışımız en büyük projemiz olacak”

Akşam saatlerinde ise Trabzon Berberler ve Kuaförler Odası üyelerini bir araya getiren yardımlaşma ve dayanışma yemeğine katılan Zorluoğlu, burada açıklamalarda bulundu. Zorluoğlu, Büyükşehir belediye başkanı seçilirse birçok proje ve hizmetin yanında, belediyede hakim kılacağı yeni yönetim anlayışının en büyük projesi olduğunu dile getirdi. Yeni yönetim anlayışlarının 16 maddeden oluştuğunu anlatan Zorluoğlu, tamamını lansman programlarında paylaşacaklarını aktardı.

“Sorunun parçası olanı çözümün de parçası yapacağız”

Trabzon’da tüm toplumsal kesimlerle bir araya gelerek, sorunların taraflarıyla buluşmaya gayret göstereceklerine dikkat çeken Zorluoğlu, “Sorunun parçası olanı, çözümün de parçası yapacağız. Belediyede güler yüzlü bir yönetim oluşturmayı hedefliyoruz. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı kapısından çıkan insanların, gülerek, huzurla oradan ayrılmasına imkan sunacak bir yönetim anlayışını oluşturmak istiyoruz. Belediye ekibimiz ehliyetli, liyakatli, ahlaklı ve erdemli, öte yandan vatandaşa gönlünün kapısını açabilen kişilerden müteşekkil olacak. En yakın çalışma arkadaşlarımızı ilçe belediye başkanlarımız oluşturacak” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Düzce Belediyesi, 'Rabia İşareti Heykeli' dikti