Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Kayseri’nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, projeler hakkında bilgiler aldı.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Kayseri’nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Seçen, Büyükkılıç’tan belediyenin başarılı projeleri ile ilgili bilgi aldı. Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,“Nevşehir Belediye başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Bu ziyaretleri ile referans belediye olduğumuz bir kez daha gündeme getirmiştir. Uygulaması tamamlanmış ve hizmet veren projeleri kendi şehirlerinde uygulamak istiyorlar. Bu bizim için gurur vericidir” dedi.

“Başarılarını takdir ediyoruz”

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Melikgazi Belediyesinin Türkiye’de referans belediye hizmetleri ile ön plana çıktığını belirterek, yatırımları büyük bir beğeni ve takdirle takip ettiklerini kaydetti. Seçen, “Memduh başkanımız belediyecilikte duayen bir isim. Geri dönüşüm, atıkların toplanılması, GES sistemleri, pazaryerlerinde elektrik üretimi, çok amaçlı sosyal ve spor merkezleri gibi projelerin teknik bilgi ve projeleri talep ettik. Memduh Başkanımız her türlü bilgi ve belgeyi bizler ile paylaştı. Belediye başkanlığındaki başarılarını da her zaman takdir ediyoruz” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İŞTE TÜRKİYE’NİN VAZGEÇİLMEZ ÜÇ BAŞKANI