Odunpazarı Belediyesi, mahallelerdeki sosyal aktiviteleri artırmak ve mahallelere canlılık katmak için çalışmalarına devam ediyor. 19 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında “Akşamlar Birlikte Güzel” etkinliği düzenlemeyi planlayan Odunpazarı Belediyesi, mahallelerde konserden, film gösterimine birçok sosyal aktiviteye imza atacak.

19 Temmuz Cuma günü başlayacak olan “Akşamlar Birlikte Güzel” etkinliğinin ilk durağı Yenikent Mahallesi’ndeki Seramik Park olacak. Düzenlenen etkinlikte Crew 2’6 Müzik Grubu konser verecek. Crew 2’6 Konseri saat 19.30’da başlayacak. Etkinlik,  21 Temmuz Pazar Günü YKSM Müzik Topluluğunun Konseri ile Emek Mahallesi Ertaş Caddesi muhtarlık yanında müzik ziyafetine devam edecek. YKSM Müzik Topluluğu, 20.00’de dinleyicileri ile bir araya gelecek.

“Akşamlar Birlikte Güzel”, 26 Temmuz Cuma Günü 75. Yıl Mahallesi’nde (Sultandere) bulunan Selami Vardar Halk Merkezi ve Parkı’nda saat 20.00’de YKSM Müzik Topluluğu Konseri ile eğlence hız kesmeden devam edecek. “Akşamlar Birlikte Güzel” etkinlikleri kapsamında 27 Temmuz Cumartesi Günü saat 21.00’de Seramik Park’ta Cenaze İşleri adlı filmin gösterimi, 30 Temmuz Salı Günü 18.00’de ise Hamamyolu Caddesi’nde dans gösterisi Odunpazarı halkıyla buluşacak. Etkinlik, 2 Ağustos Cuma Günü Seramik Park’ta saat 19.30’da gerçekleştirilecek Odunpazarı Belediyesi Vurmalı Çalgılar Topluluğu ve Pop konseri ile etkinliği noktalayacak.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Eskişehir’de 3 başkandan kırsal kalkınma için destek sözü