Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, MHP ile ortak düzenlenen Polatlı mitinginde konuştu.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Polatlı mitinginde vatandaşlara söz vererek, ilçenin su sıkıntısını çözeceklerini vurguladı.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’den Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Polatlı mitinginde vatandaşlara seslendi. MHP ile ortak düzenlenen mitingde konuşan Özhaseki, ömrünün belediyecilikle geçtiğini belirtti. Özhaseki, bu uğurda çalışırken borç dolu kasalarla göreve gelip, dolu kasalarla görevden ayrıldığını kaydetti. Özhaseki, Kayseri’ye yaptığı hizmetlerin Türkiye’ye örnek teşkil ettiğinin altını çizdi.

“Önümüzde Ankara imtihanımız var”

“Şimdi önümüzde Ankara imtihanımız var” diyen Özhaseki, “Biz projelerimizi yazdık. Polatlı’yla ilgili ne projemiz var bunu merak ediyorsunuz. Ama bizi sakın söz verip yerine getirmeyenlerle bir tutmayın. Polatlı’mızda büyük bir su sıkıntısı olduğunu biliyorum. Temelli’den buraya su hattı getireceğiz, projeler hazırlanıyor. Maliyeti ne olursa olsun, 1 sene içerisinde Gerede’den gelen memba suyunu Polatlı’ya vereceğiz. Bu projeyi söylediğimde bana, maliyetin çok yüksek olduğunu söylediler. Her türlü maliyetin altından kalkacağımıza eminim bırakın maliyetli olsun. Her şeyin başı sudur. Kaç lira olursa olsun suyunuz gelecek. Bir diğer sorunun köylere giden yollar olduğunu biliyorum. En kısa zamanda yolunuzu da yapacağız. Bir diğer projemiz Millet Bahçesi. Aile Yaşam Merkezi kuracağız ve en az 10 kişilik gruplara, talep etmeleri halinde her türlü imkan sağlayarak, istedikleri alanda ders vereceğiz” dedi.

“Pensilvanya’daki sapık sevinmesin”

Özhaseki, Cumhur İttifakı’nın Ankara’da 25 ilçede yarışa girdiğini belirtti. Özhaseki, “MHP’li Ahmet olsun, AK Partili Mehmet olsun önemli değil. Bizim için önemli seçimlerin ardından Kandil sevinmesin, Pensilvanya’daki sapık sevinmesin. Biz milliyiz, yerliyiz. Polatlı’da da MHP’li Mürsel kardeşimizi destekliyoruz. 3 aydır kampanya yapıyoruz. Gittiğim her yerde Ankara’ya neler kazanacağımı anlatıyorum. Bir hafta kadar önce mecburen bir başka polemiğin içinde buldum kendimi. CHP’nin adayı mesleğinden dolayı senet takip edermiş. Ortada sahte bir senet davası var. Beyefendi çıktı televizyonlara, basının sorularını yanıtlamadan çekti gitti. Konuşmasının sonunda da, ’O Haseki var ya’ dedi. Kardeşim sen benim adımı niye kullanıyorsun. Biz mi o adamla iş yapıyoruz. Biz o adamın yüzünü bilmeyiz. Arkasından da diyor ki; biz mağduruz, bana iftira attılar. İnsafsızlığı bırak. Bu davalar 10 senedir sürüyormuş. Çık anlat bunları. Sen o adamla kankaymışsın. Kötü adam diyorsun şimdi, kötü adamdı da niye kankalık yaptın. Bizden hizmet görürsünüz, polemik, ayrımcılık görmezsiniz. Bizi güçlü bir şekilde destekleyin ki sonrasında güçlü bir şekilde hesabını sorun. 31 Mart akşamına kadar Cumhur İttifakı için destek bekliyorum” diye konuştu.

İnceleyin:  Zeugma Antik Kenti'nde kazı çalışmaları başladı
Facebook Yorumları