AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, gençlere “3-Ç Projesi” adını verdiği, ücretsiz çay, çorba ve çamaşır hizmeti projesini anlattı.

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, gençlere “3-Ç Projesi” adını verdiği, ücretsiz çay, çorba ve çamaşır hizmeti projesini anlattı.  

AK Parti Avcılar Belediye Başkan Adayı Dr. İbrahim Ulusoy, ilçedeki özel bir üniversitenin düzenlendiği panele katıldı. Ulusoy, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir’in de katıldığı panelde, öğrencileriyle bir araya geldi. Ulusoy, öğrencilerini sorularını yanıtlayarak, taleplerini dinledi. Ulusoy, öğrencilere yönelik projelerini de anlattı.

“Çamaşırlar yıkansın, ütülensin, teslim edilsin”

Ulusoy, gençlere yönelik “3-Ç Projesi” adını verdikleri farklı bir projeye başlatacaklarını kaydetti. Ulusoy, gençlerle bir araya geldiğinde siyasetten değil, Avcılar’ın güncel sorunlarını konuştuklarını dile getirdi. Ulusoy, “Nasıl bir Avcılar’da yaşamak istiyorsunuz? Nasıl bir Avcılar hayal ediyorsunuz? Nasıl bir Avcılar’da okumak istiyorsunuz? Nasıl bir Avcılar düşünüyorsunuz? Gelip giderken görmüş olduğunuz eksiklikler nelerdir? Avcılar’ın belediye başkanı olsanız ilk yapacağınız eksiklik nedir? Bu konuları konuşuyorum. Şu anda sahada zaten çalışırken tüm genç kardeşlerimiz ile beraber bunları konuşuyoruz. Birçok projemiz var özellikle gençlikle alakalı AR-GE merkezlerimiz, girişimcilik merkezlerimiz, bilim ve fikir merkezlerimiz, dijital kütüphanemiz, millet kıraathane projemiz var. Farklı bir proje olarak, çay, çorba ve çamaşır ücretsiz olsun dedik. Öğrencilik yaptım bende gurbette okudum ve dedim ki belediyenin tesislerinde kütüphanelerde belirli yerlerde öğrencilerin olduğu yerlerde çay, çorba ücretsiz olsun dedik. Çamaşırlar yıkansın, ütülensin kendilerine ücretsiz bir şekilde teslim edilsin diye düşündüm” dedi.

“Sadece geleceğimizi emanet etmiyoruz”

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ise, bütün hizmet döneminde birinci önceliğinin gençlerle çalışmak olduğunu kaydetti. Demir, “Üniversiteden yeni mezun olmuş üniversitedeyken kulüplerde başarılı olmuş sosyal ilişkilerde başarılı olmuş, sporda ve sanatta başarılı olmuş gençleri özellikle araştırdım buldum. Önce onlarla çalıştım ve onları danışman yaptım son dönemimde ise bu genç arkadaşlarımın hepsi belediye başkan yardımcısı oldular. Fatih ilçesinde gönülden bir başarı var ise o gençlerin inanılmaz enerjisi muazzam iyi niyeti ve gayreti ile gerçekleştirilmiş bir başarıdır. Biz gençlerimize sadece geleceğimizi emanet etmiyoruz” diye konuştu.

İnceleyin:  Eskişehir dünya çapında 200 kentsel dönüşüm projesi arasında ilk 5'e girerek finale kaldı
Facebook Yorumları