Bucaspor, küme düşmesine yol açacak maddi krizden, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın devreye girmesiyle kurtuldu.

İzmir’in Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucaspor’un küme düşmesine yol açabilecek mali krizi çözmek için devreye girdi. Rahat bir nefes alan, puan silinmesinden kurtulan ve primleri zamanında ödenecek olan Bucaspor futbolcuları, teşekkür etmek için kulüp başkanları Ahmet Doğan ile birlikte Başkan Piriştina’yı ziyaret etti.

Bucaspor Başkanı Ahmet Doğan, Başkan Piriştina’ya spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Doğan, “Kulübümüzü yakından takip edip her sıkıntısında koşarak büyük bir ağabeylik yapan Buca Belediye Başkanımız Levent Piriştina, 2017-2018 sezonunda da her zaman her yerde yanımızda olmuş, yardım elini üstümüzden ayırmamıştır” dedi.

“Bucaspor’un her zaman yanındayız”

Başkan Piriştina ise belediye olarak her zaman Bucaspor’un yanında olacaklarını belirtti. Piriştina, “Buca Belediyesi ailesi olarak, gururumuz ve onurumuz Bucasporumuzun her zaman yanındayız. İmkanlarımız doğrultusunda katkıda bulunmak için de ne gerekiyorsa yapıyoruz. Omuz omuza verecek, tüm zorlukları atlatacağız. Bu bir görev, bu bir sevda. Bugün Buca kenti, Buca halkı dendiği zaman Bucaspor bunun ayrılmaz bir parçasıdır. İyi gününde onunla seviniyorsak, kötü gününde de yanında olmak, destek vermek zorundayız. Dün olduğu gibi, bugün olduğu gibi yarın da desteğimiz artarak devam edecek. Yeter ki sizler içinizdeki isteği kaybetmeyin. Bunun kente de yayılması çok daha faydalı olacaktır. Uyuyorum kentin diğer dinamikleri bu sorumluluğu hisseder ve somut olarak elini uzatır. Futbolcularımızın da mücadele azmini yitirmemesi gerekiyor. Bu kulüp yalnız değildir. Sorunlar karşısında ya bir yol açarız, ya da bir yol yaparız” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Buca Belediyesi Özgür Hayvan Parkı açıldı