Karabük’ün Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Dr. Fatih Ürkmezer, “Hoş Geldin Bebek” projesi ile yeni doğan bebeklerin ailelerini evlerinde ziyaret ederek “Hoş Geldin Bebek Seti” hediye etti.

Safranbolu Belediyesi tarafından “Hoş Geldin Bebek” projesi başlatıldı. Proje kapsamında gerçekleştirilen ilk ziyarete Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Dr. Fatih Ürkmezer ve eşi Miray Ürkmezer de katıldı. Emek mahallesi ve Yazıköy TOKİ’de ikamet eden aileleri ziyaret eden Ürkmezer, “Ailelere yeni bireylerin katılması her zaman mutluluk ve heyecan kaynağıdır. ‘Hoş Geldin Bebek’’ projesi ile ailelerin sevinçlerine ortak olmayı, onları bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmamaya gayret edeceğiz. Yeni doğan bebeklerimize aile saadeti içerisinde sağlıklı huzurlu bir ömür diliyor, ailelerine, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ürkmezer, Safranbolu Belediyesinin sosyal sorumluluk projelerinden olan ‘’Hoş Geldin Bebek’’ projesi kapsamında aileleri ziyaret etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Evlat sahibi olmanın heyecanını yaşayan aile ise devlet büyüklerinin böyle özel bir günde yanlarında olmalarından duydukları memnuniyeti ifade etti.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Türkiye'de ilk... Roman vatandaşlar için tesis yapıldı...