Özelkalem Körfez’de ‘Cumhur İttifakı’nın adayı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu ile birlikte Hacı Osman Mahallesi’ndeydi.

Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Farklı düşüncelerle bir araya gelerek vatandaşların düşüncelerini dinliyor ve yapılacaklar ile ilgili olarak bilgiler paylaşıyor. Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, son olarak Belediye Başkanı İsmail Baran, MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte Hacı Osman Mahallesi’ni ziyaret etti. Bağdat Camii’nde cemaatle bir arada olan Şener Söğüt, “Cumhur ittifakı, milletin kendisidir” diye konuştu.

YIKIM VE GÖZYAŞI GETİRİRLER

Cumhur ittifakı ruhu ile Körfez’de çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini ifade eden AK Parti Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, “Bir yandan ülkenin, milletin ve devletin bekası için birlikte yürüyen Cumhur İttifakı, diğer yanda da kendilerine ne ad verirlerse versinler içinde Kandil’in, Pensilvanya’nın, ülkemize olan düşmanlıkları aşikar bütün çevrelerin birlikte olduğu bir ittifak var. Bu anlayış ülkemize, milletimize sadece yıkım ve zulüm getirir” ifadelerine yer verdi.https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu Seçim Startını Verdi