Özelkalem AK Parti Milletvekili Fikri Işık, Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz ile birlikte Gebzeli sanayici ve iş adamları ile bir araya geldi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz ve İlçe Başkanı İrfan Ayar SKM programları kapsamında Gebze’de faaliyet gösteren sanayici ve işadamları derneklerinin başkan ve yöneticileriyle buluştu. Toplantı söyleşi havasında geçti ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Büyükgöz, AK Parti belediyeciliği ile birlikte kentlerin daha yaşanabilir hale geldiğini belirtti.

“ULAŞIM AĞINI GENİŞLETECEĞİZ”

“Vatandaşımız her şeyin en iyisini hak ediyor” diyen Zinnur Büyükgöz, “43 yıldır burada yaşıyorum. Gebze’nin bütün sokaklarını, her bir karışını biliyorum. Bu şehrin neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Bu ihtiyaçları gidererek projeleri hayata geçireceğiz. Gebze’de ulaşım ağını genişletecek girişimlerde bulunarak trafiğin rahat bir nefes almasını sağlayacağız. Merkezi hükümetimiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte koordineli bir çalışma ortamı içinde ihtiyaçları giderecek çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

AKILLI BELEDİYECİLİK KAVRAMI

Akıllı belediyecilik kavramını Gebze’ye aşılayacağını dile getiren Büyükgöz, “Yüksek Şehir ve Bölge Plancısı olarak zaman kaybetmek gibi bir lüksüm yok. Bir nisan sabahı rabbim nasip ederse, Gebzeli hemşehrilerimiz de teveccüh gösterirse göreve başlar başlamaz ilk işim işi üretmek ve hayata geçirmek olacak. Akıllı belediyecilik, e-belediyecilik, inovatif belediyecilik gibi kavramları Gebze’ye kazandırmak için çok çalışacağız. Yatırımcılarımızın, girişimcilerimizin ve vatandaşlarımızın 1 saatlik zamanının kaybolmasına gönlümüz razı değil” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  D-100 Karayolu'na alternatif olacak