AK Parti’nin Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyla Döğücü, yatsı namazı sonrası vatandaşların kandilini kutlayarak, kandil simidi dağıttı.

AK Parti’nin Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, yatsı namazı sonrası vatandaşların kandilini kutlayarak, kandil simidi dağıttı.

AK Parti’nin Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyla Döğücü, Regaip Kandili nedeniyle Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan Merkez Camisi’nde vatandaşların kandillerini kutladı. Döğücü, vatandaşlara kandil simidi de dağıttı. Döğücü, daha sonra ise, hasta ziyaretlerinde bulundu. Şehit İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acil bölümüne gelen Döğücü, burada da kandil simidi dağıttı. Döğücü, hem vatandaşların kandilini kutladı hem de hastalara ve yakınlarına “acil şifalar”’ temennisinde bulundu.

“Vatandaşlarla manevi iklimlerde buluştuk”

Regaip Kandili nedeniyle vatandaşlarla daha farklı manevi iklimlerde buluştuklarını dile getiren Döğücü, “Bugün Ramazan-ı Şerif’imizin habercisi olan mübarek üç aylarımızın başlangıcı olan Regaip Kandilimizi idrak ettik. Bu mübarek ayların, bu mübarek iklimin ülkemize, milletimize, ilçemize ve bütün vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah bu güzel manevi iklimi bizde ülkemizde hissederek yaşarız. Bugün bu vesileyle vatandaşlarımıza daha farklı manevi iklimlerde ulaştık. Kandil simitlerimizi dağıttık. Kandillerini kutladık. Rabbim bize seçimlerimizi de bu demokratik ortamda, sağlık sıhhatle ve huzur içinde tamamlamayı ve tekrarlarına ulaşmayı nasip etsin” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Zinnur Büyükgöz: İhtiyaçları biliyoruz, projelerimiz hazır