Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, sokak sokak gezdi, girdiği kahvede İzmir Marşı söyledi.

Seçim çalışmalarını sürdüren CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, sokak sokak gezdi, girdiği kahvede İzmir Marşı söyledi.

CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras, seçim çalışmaları çerçevesinde mahalle mahalle, sokak sokak geziyor. Aras, Gölköy’de kurulan pazarı ziyaret ederek esnafla sohbet etti. Aras, daha sonra ise, Gıda Çarşısı esnafıyla bir araya geldi. Esnafın sorunlarını dinleyen Aras, projelerini anlattı. Aras, çarşının, mahallenin, Bodrum’un yaşadığı sıkıntıları çok iyi bildiklerini belirtti. Bunları çözmek kolay olduğunu anlatan Aras, “Asıl önemli olan huzuru, güveni, kardeşliği, dostluğu, çağdaşlığı inşa etmektir. Size söz veriyorum, önümüzdeki 5 yıl içinde Bodrum dünyanın en hoşgörülü, en çağdaş, en demokratik ve en refah yaşanan kenti olacak” dedi.

“Değişim için göreve gelmeye hazırlanıyoruz”

Aras, daha sonra ise, Konacık Mahallesi’ndeki 3 kahvehaneye girerek, burada seçim çalışması yaptı. Aras, Bir değişimi gerçekleştirmek için göreve gelmeye hazırlandıklarını belirtti. Bodrum’un sorunlarının artık kente yakışmayan bir hale geldiğine dikkat çeken Aras, “Bahane değil çözüm üreteceğiz. Sorunları halkımızın ortak kararları ve proje destekleri ile çözeceğiz. Öncelikle belediyemizi kurumsal hale getirerek halka dayalı bir sistem getireceğiz. Bu sistemde halk belediyenin tüm faaliyetlerini bilecek soracak, soruşturacak, eleştirecek ve birlikte çözüm üreteceğiz. Belediyenin her birimi, her kapısı vatandaşımız için açık olacak. Halkın bütün kararlara katılımını sağlayacağız ki kentimizi yaşanabilir bir hale getirelim” diye konuştu.

Aras, ziyaretinin ardından vatandaşlar ve meclis üyeleriyle birlikte İzmir Marşı’nı söyledi.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz‘dan İmamoğlu’na tepki