Ana SayfaGündemTunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti

Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Aziz Kocaoğlu, “Harç olup birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz” diye ifade ederken, Tunç Soyer ise “15 yıldır İzmir’e verdiğiniz emek, İzmir’e kattığınız değerler yolumuzu aydınlatacak. Bu iş sizsiz olmaz” dedi.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilmişti. Tunç Soyer ilk ziyaretini, Başkan Aziz Kocaoğlu’na gerçekleştirdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bize düşen görev, harç olup birlik beraberlik içinde hareket etmektir” diye konuştu.  Samimi geçen buluşmada İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan ve Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçe ile Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer de katıldı.

Zamanı çok iyi değerlendirmeliyiz

Aziz Kocaoğlu seçimde büyük başarılar elde edebilmek adına birlik içinde çalışıp çabalayacaklarını söyledi. Başkan Aziz Kocaoğlu, “Zaman kaybetmeden harekete geçip hedefe kilitlenmeliyiz. Önümüzdeki iki ayı en iyi şekilde değerlendirip ne yapabileceksek yapacağız. Hem İzmir ve partimiz için hem de vicdani sorumluluk neticesinde çok çalışmalıyız. CHP’li ve İzmirli vatandaşlarımızın sağduyusuyla büyük bir başarı elde edeceğiz. Yerel seçimleri bu şekilde tamamlayacağımızı düşünüyorum. Çalışmalarımızı sahada sürdüreceğiz. Hayırlı uğurlu olsun; başarılar dilerim” diye konuştu.

Bizler CHP’nin neferleriyiz

Başkan Aziz Kocaoğlu, gazetecinin başka bir partiden aday olacak mısınız sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Biz ne başka bir yere gideriz ne de başka yerden aday oluruz, bu söz konusu değildir. Biz uzun yıllardan beri CHP’nin bir neferi olarak nasıl çalışıyorsak, yine çalışacağız. 65 yıl önce, 6 yaşında oy pusulası dağıttım ben bu parti için… Birleşik oy pusulasında CHP hanesine ‘evet’ mührünün basılması için yine elimden gelen her türlü desteği vereceğim. İzmirli için, İzmir halkı için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız.”

Tunç Soyer , “15 yıldır İzmir’e verdiğiniz emek, İzmir’e kattığınız değerler yolumuzu aydınlatacak. Bu iş sizsiz olmaz.”

Tunç Soyer: “Sizsiz olmaz”

Seferihisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer ise “Bu iş sizsiz olmaz” diyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti: “15 yıldır İzmir’e verdiğiniz emek, 15 yıldır İzmir’e kattığınız değerler yolumuza ışık tutacak. Buradan yola çıkarak ileri gitmeye çalışacağız. İzmir şimdiye kadar demokrasinin en güzel örneği oldu. Medeni bir rekabet ortamı da yaşandı. Şimdi hepsi bitti. Bu 2 ayı İzmir’in oy potansiyelini artıracak çalışmalar yaparak geçireceğiz. Size çok ihtiyacımız var.  Hep beraber çalışacağız.” dedi.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER on Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci on Origami ile kağıttan mucizeler