Özelkalem Gönülleri birleştiren Cumhur İttifakı tarafları bir araya geldi.

Cumhur İttifakı’nın Adana Aday Tanıtım Toplantısı mahşeri kalabalıkla miting havasında geçmişti. Toplantının ardından MHP ve AK Parti heyetleri ilk kez bir araya geldi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’nün MHP Adana heyetiyle birlikte AK Parti Adana İl Başkanlığı ziyaretinde birlik beraberlik mesajı verildi, karşılıklı teşekkür edildi.

MHP HEYETİ AK PARTİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

Cumhur İttifakı’nın miting havasında geçen Adana Aday tanıtım toplantısının ardından AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve MHP Adana heyeti, AK Parti İl Başkanı Şerif Güler ve beraberindeki heyete aday tanıtım toplantısında gösterdikleri gayret için teşekkür ettiler.

“CUMHUR İTTİFAKININ ANLAMINI ADANA İDRAK ETMİŞTİR”

Ziyaretten duyduğu sevinci dile getiren AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, Cumhur İttifakı’nın Adana’da önemli bir sınavı başarı ile atlattığını ifade etti. Bu süre boyunca fitneye fırsat verilmeyeceğini belirtti. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı ise bu beraberliğin 31 Mart gecesi zaferle sonuçlanacağını dile getirdi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü ise toplantı günü meydanlara gelen vatandaşların Cumhur İttifakı’nın anlamının Adana’da doğru algılandığının ispatı olduğunu belirtti. https://www.ozelkalem.com.tr/

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İBB Başkanı Uysal, sosyal tesislerin madalyalı aşçılarını kutladı