İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, Denizli Sanayi Odası Meclis Toplantısına katıldı.

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, sanayicilere “Üreten Denizli Modeli”ni anlattı. Üretmek isteyenin kapısında bekleyeceklerini belirten Bahtiyar, üretim tesisi açanlardan bağış alınmayacağını vurguladı.

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, Denizli Sanayi Odası Meclis Toplantısına katıldı. Burada sanayicilerle bir araya gelen Bahtiyar, “Üreten Denizli Modeli”ni anlattı. Toplantıya, İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt ve İYİ Parti Milletvekili Yasin Öztürk de katıldı.

“Üretim ve istihdam için seferberlik başlatacağız”

Bahtiyar, Üreten Denizli Modeli ile her alanda üretimi, Denizli’nin kaynaklarıyla maksimum kapasiteye çıkarmak istediklerini belirtti. Denizli’nin sanayiden tarıma, bilimden sanata her alanda üretime ve üretilen ürünlerin gelire dönmesine ihtiyacının olduğunu dile getiren Bahtiyar, kentin istihdama ihtiyacının olduğunu vurgulardı. Huzuru, refahı, barışı ve sağlığı korumak için bunu başarmak zorunda olduklarını vurgulayan Bahtiyar, “Üretimi ve istihdamı arttıracak projeler hazırladık. Bunun için bir seferberlik başlatacağız. Üretim seferberliğine katılan herkesin yanında olacağız ve onların yolunu açıp her türlü desteği vereceğiz. Yeter ki üretelim. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak üretim seferberliğinin merkezinde ve öncüsü olacağız. Üretmek, istihdam oluşturmak ve gelir elde etmek isteyenlerin kapısında bekleriz. Onları desteklemek için projelerimizi ve imkanlarımızı ortaya sereriz” dedi.

“Tesis açmak isteyenden bağış alınmayacak”

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak kentteki sanayiciler ve üreticilerle hareket edeceklerini aktaran Bahtiyar, “Üretim tesisi açmak isteyenlerden bağış almayacağız. Her türlü desteği de vereceğiz. Tesis kurmak isteyenlerin yollarını açmak, üretime ivme kazandırmak için projelerimiz hazır. Üreten, üretime destek veren istihdam alanları oluşturarak Denizli’ye katma değer sağlayan sanayicilerimizle bir arada olmaktan mutluyum. Birlikteliğimiz bundan sonra da devam edecek” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Erdoğan: "Anket firmaları iflas edecek"