Millet İttfakı’nın CHP’den Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, gençlerle buluşarak, projelerini anlattı.

Millet İttfakı’nın CHP’den Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, gençler ve muhtarlarla buluştu. Bozbey, gençlere güvenli gelecek sözü verdi.  

Seçim çalışmalarını sürdüren Millet İttfakı’nın CHP’den Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bozbey Gönüllüleri Ekibi’nde yer alan gençlerle buluştu. Merkez Seçim Ofisi’ndeki buluşmada konuşan Bozbey, Bursa’da gençlerle tarih yazacaklarını söyledi. 31 Mart akşamı Bursa’nın büyük bir şölene ev sahipliği yapacağını anlatan Bozbey, Bursa’nın gülümseyeceğini ilk kez o şölende haykıracaklarını dile getirdi. 20 yıldır hiç kimseyi ötekileştirmediklerini ifade eden Bozbey, “Farklı siyasi görüşte olabilirsiniz, farklı kimlikleriniz, farklı inançlarınız olabilir, bunlara saygı duyarız. Biz insanı seviyoruz. Bursa’da da bundan böyle yapacağımız her projede önce insan diyeceğiz. Nasıl ki 20 yıldır önce insana dair projeleri gerçekleştirdiysek, Bursa’nın bütün ilçelerinde önce insan ilkemizle insanların mutlu, huzurlu, güvenli kentte yaşamasına dair projeler üreteceğiz. Göreceksiniz bir müddet sonra Bursa yaşanabilir şehirler arasından adım adım yukarıya tırmanacak. Bursa’da birlikte bir hikaye yazacağız” dedi.

“Kentin sorunlarını Bursalılarla birlikte çözeceğiz”

Kentin sorunlarını Bursalılarla birlikte çözeceklerini vurgulayan Bozbey, “Gittiğimiz yerde gençler, sosyal alanlar, arkadaşlarıyla buluşabilecekleri, spor yapabilecekleri alanlar istiyor. Gençler, geleceğe güvenle bakmak istiyor. Bunların hepsinin farkındayız. Gençlikle ilgili yapacağımız, sizlerle birlikte üreteceğimiz projelerimizde inanın Bursa’da çok farklı bir anlayışla yönetim sergileyeceğiz. Bu yolculukta en büyük destekçimiz gençler ve kadınlardır. Belirlediğimiz projelerde öncelik gençler, kadınlar, çocuklar, engelli bireyler ve yaşlılar. Sizlerin görüşleri bizler için son derece önemli. Sizlere gençlerin geleceğe güvenle bakacakları bir Bursa sözü veriyorum” ifadelerinde bulundu.

“Tüm sorunların üstesinden birlikte geleceğiz”

Mustafa Bozbey, gençlerle buluşmasının ardından Yıldırım ilçesi muhtarlarıyla da bir araya geldi. Millet Mahallesi’ndeki buluşmaya, CHP Yıldırım Belediye Başkan Adayı Özgür Erdursun, CHP Yıldırım İlçe Başkanı Nihat Yeşiltaş ve İYİ Parti Yıldırım İlçe Başkanı Kerem Arslan dada katıldı. Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Bozbey, 31 Mart’tan sonra tüm sorunların üstesinden birlikte geleceklerini vurguladı. Bozbey, kentsel dönüşümden işsizliğe, sosyal donatı alanlarından turizme, su ve ulaşıma kadar birçok konuda çözüm önerilerini de muhtarlarla paylaşarak, projelerini hayata geçirebilmek için destek istedi.

İnceleyin:  Kayseri adayı Büyükkılıç meslek odalarına projelerini anlattı

CHP’den Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Yıldırım Mahallesi muhtarlarıyla bir araya geldi.
Facebook Yorumları