Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Adayı Cumali Atilla, Silvan ilçesi ve Millet Kıraathanesi’ni ziyaret etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Cumali Atilla, seçim çalışmalarında gaz kesmiyor. Silvan ilçesi ve Millet Kıraathanesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Atilla, daha önemli yatırımlara imza atacaklarını belirtti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Cumali Atilla, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Peş peşe ziyaretler gerçekleştiren Atilla, Silvan ilçesi ve Millet Kıraathanesi’ni ziyaret etti. Silvan ilçesinde esnafa hayırlı işler dileyen Atilla, sorun ve talepleri dinledi, çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. Her ilçede vatandaşların ihtiyacına göre projeler yaptıklarını belirten Başkan Atilla, “Hemşehrilerimizle gönül bağımızın eseri olarak hizmet belediyeciliğiyle daha önemli yatırımlara birlikte imza atacağız” dedi.

“İlçeye yakışır bir çarşı yapacağız”

İstişareye önem verdiklerini belirten Başkan Atilla, esnafların talebine göre çalışmalar yaptıklarını söyledi. Silvan ilçesine yakışır “Kasaplar Çarşısı” yapılacağını müjdeleyen Başkan Atilla, “Büyükşehir Belediyesi olarak Silvan ilçemizde yeni bir Kasaplar Çarşısı yapacağız. Kasapların ihtiyacına uygun inşa edeceğimiz çarşıda hijyen kurallarına uygun iş yerleri olacak” diye konuştu.

Millet Kıraathanesi’nde gençlerle bir araya geldi

Başkanı Cumali Atilla, Millet Kıraathanesi’nde ise gençlerle bir araya geldi. Kıraathanede ders çalışan öğrencilerle görüşen Atilla, başarı diledi. Büyükşehir Belediyesinin her alanda önemli çalışmaları olduğunu anlatan Atilla, “Kıraathaneye kitap okumaya, ders çalışmaya gelen hemşehrilerimize ücretsiz ikramlarda bulunuyoruz. Millet kıraathanesi sayesinde hemşehrilerimiz, kültürel ve eğitsel faaliyetlerini daha rahat bir ortamda sürdürebiliyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda millet kıraathanelerinin sayısını artırıyoruz. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor” ifadelerinde bulundu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Kadıköy Kitap Günleri, 35 bin kişiyi ağırladı