Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz

Samsun Belediye Bakanı Yusuf Ziya Yılmaz, vatandaşların sosyal medyada sordukları soruları anında cevaplıyor. Yılmaz, iletilen sorunlara da çözüm arıyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için her türlü mecrayı etkili bir şekilde kullanmaya çalıştıklarını, özellikle sosyal medyadan kendilerine ulaşan vatandaşlara da anında cevap yazdığını söyledi.

Sosyal medyayı yakından takip ettiğini ve kendisine ulaşan vatandaşlara anında geri dönüş yapıldığını belirten Başkan Yılmaz, “Milletimizin derdine çözüm bulmak için her mecrayı etkili bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Özellikle sosyal medyadan sorunlarını bize ileten vatandaşlarımıza anında geri dönüş yaparak sorunları çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu tür kanallardan bana mesaj yazarak ulaşan vatandaşlarımızın taleplerini oradaki ekibimize yönlendirerek en kısa zamanda çözümünü sağlıyoruz. Bizim tüm derdimiz etkili ve hızlı hizmet anlayışı. Sosyal medyada bu konuda vatandaşların bize doğrudan ulaşmasını sağlıyor” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Samsun Büyükşehir Belediyesi akaryakıt istasyonu açacak