Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Selçuklu Belediyesi’nin ev sahipliğinde Konya’da yapıldı.

28 ülkeden 1126 üyesi bulunan Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Nisan Ayı Yönetim Kurulu toplantısı, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın ev sahipliğinde yapıldı. Toplantıya, TDBB Yönetim Kurulu Başkanı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başkanlık etti. Genel Sekreter Fahri Solak ve TDBB üyesi belediyelerin başkanları katıldı. TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak’ın 21Mart – 18 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen faaliyetler ve gündem hakkında bilgi vermesiyle başlayan toplantıda gündem konuları görüşüldü.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve beraberindeki heyet Selçuklu Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Sille ve Sille Baraj Parkı’nı ziyaret etti. Heyet daha sonra Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, Selçuklu Kongre Merkezi ve Selçuklu Otizmli Bireyler Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu. Gezilerde heyete Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da eşlik etti. Başkan Altay belediye çalışmaları hakkında heyet üyelerine bilgiler verdi. Heyet, gezisinin ikinci kısmında Mevlana Müzesi ve Tarihi Bedesten Çarşısını da ziyaret etti.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Gümüşhane'de Parkomat Uygulaması Başladı