Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ahşap atölyesi; hem belediye ihtiyaçları hem de sosyal yardım kapsamında vatandaşlar için üretim yapıyor.

Muratpaşa Belediyesi; tüm yatırımcı birimlerin üretim atölyelerini revize edip verimli hale getirdi. Fen İşleri, Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlükleri’nin üretim merkezleri fabrika gibi çalışan Muratpaşa Belediyesi; tesislerinde sosyal yardım amaçlı üretim de yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ahşap atölyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile koordineli çalışarak; vatandaşların yangında hasar alan evleri için ahşap kapı-pencere, laminant parke imalatı ve montajlarını da yapıyor.  fenisleri-mobilya-atolyeler-5

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ahşap atölyesi; belediyeye ait lojman, hizmet binası ve tesislerin ihtiyaçları doğrultusunda, çatı imalatı, masa, dolap, raf gibi benzeri demirbaşların imalatı ile montajını da yaparak, büyük oranda tasarruf sağlıyor. Muratpaşa Belediyesi’nin ahşap ustaları ayrıca; Kırcami Kahvesi gibi tarihi mekanların restorasyonunda da görev alıyor.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Toroslar Belediyesi, organik çöpleri gübre yapıyor