AK Parti ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Sancaktepeli seçmenlerle buluştu.

AK Parti ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Sancaktepeli seçmenlerle buluştu. Sancaktepe’yi ikinci kez ziyaret eden Yıldırım, Samandıra Merkez’de Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü ile birlikte vatandaşlara seslendi. Yıldırım Sancaktepe için bir güzel projelerinin olduğundan, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bir şubesini de Sancaktepe’ye kuracağını bahsetti.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Sancaktepe için yapacağı yeniliklerden ve projelerden bahsetti. Seçime sayılı günler kaldığını dile getiren Yıldırım seçim projelerini şu şekilde dile getirdi. “Pazar gününe altı günümüz var. 6 gün sonra sandığa gidiyoruz. İlk iş olarak metro Sancaktepe’ye gelecek. Sancaktepe için bir önemli bir projemiz daha var. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bir şubesini de Sancaktepe’ye kuracağız. Pazar günü sandığa gittiğimizde Sancaktepe’de sancağı göklere kadar çıkarıyoruz, ay yıldızlı sancağı dalgalandırıyoruz ve Şeyma Döğücü’yü belediye başkanı inşallah yapıyoruz.” diye konuştu. 


Binali Yıldırım coşkulu kalabalık karşısında: “Sancaktepe’de de, İstanbul’da da, Türkiye’de de AK Parti kazanacak, millet kazanacak, gönül belediyeciliği kazanacak. diye seslendi.

“Bu memleket sevdalısı insanlar her şeye layık”

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından sonra hem hükumetin hem de İstanbul Büyükşehir Belediyesinin imkanlarını Sancaktepe’de vatandaşların hizmetinde sunacaklarını açıklayan AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, “31 Mart’tan sonra var gücümüzle Sancaktepe için çalışmaya hazırız. Gece gündüz çalışıp Sancaktepe’yi İstanbul’un kalbi yapacağız. Büyükşehrimizin desteğini, hükumetimizin desteğini bütün imkanlarıyla Sancaktepe’de sizlerin hizmetine açacağız. Sancaktepe’nin bu güzel gönüllü insanları, bu memleket sevdalısı insanları her şeye layık.” diye konuştu.

“Gönül belediyeciliği kazanacak”

AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, emperyalist ülkelerin seçim sürecinden beri her türlü oyunla karşılarına geldiklerini ama milletin bunun farkında olduğunu dile getiren Döğücü: “Kampanyamızın ilk günlerinde karşımıza patates, soğanla çıktılar. Ne oldu? Tanzimler gelince her şey durdu. Şimdi de dolarla oynuyorlar, başka şeylerle oynuyorlar ama bizi burada yenemeyecekler. Sancaktepe’de de, İstanbul’da da, Türkiye’de de AK Parti kazanacak, millet kazanacak, gönül belediyeciliği kazanacak. ” şeklinde açıklamalarda bulunarak konuşmasını sonlandırdı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  İzmir tohumdan sofraya üretimin her aşamasına odaklandı