Özel Kalem

Düzce’ye bağlı Akçakoca Belediyesi, “Akçakoca Cittaslow (Sakin şehir) yolunda” projesine ilişkin bilgilendirme toplantısı yaptı.

Akçakoca Belediyesi adına Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Teknik Destek programına, “Akçakoca Cittaslow (Sakin şehir) yolunda” projesi sunuldu. Proje kapsamında, ilçenin Cittaslow üyesi olabilmesi için hazırlık dosyası hazırlanıyor. Bunun yanı sıra uyum süreci için de düzenlemeler yapılıyor. Düzenlemelerle ilgili planlamayı yapmak üzere Cittaslow Türkiye Teknik Koordinatörü Bülent Köstem ve Türkiye İpekyolu Birlik Müdürü Sibel Bozdağ, ilçeye iki günlük teknik ziyarette bulundu.
Cittaslow Türkiye Teknik Koordinatörü Bülent Köstem ve Akçakoca Belediyesi Çevre Mühendisi Deniz Günay Cittaslow uyum süreci hakkında Belediye meclis salonunda bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici , ilçedeki daire müdürleri ve muhtarlar da katıldı. Toplantıda dosya hazırlığı esnasında tüm kurum müdürleri ile bilgi paylaşımı yapılacağı kararı alındı.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  KOSOVALI ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET