vefa-salman_asena
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Asena ve Özlem Salman

Tiyatro oyunu sahnelemek için Yalova’ya giden Asena, büyük bir sürprizle karşılaştı. Belediye Başkanı Vefa Salman, ünlü oryantalin kuzeni çıktı.

Ünlü oryental Asena, ‘Evlilik Curcunası’ adlı tiyatro oyununu sahnelemek için gittiği Yalova’da büyük bir sürprizle karşılaştı. Asena’ya, Belediye Başkanının akrabası olduğu söylendi. Ünlü oryantal, bunu kamera şakası sansa da durum gerçek çıktı.

Yıllar sonra kuzenini buldu

Ünlü oryantal, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın yaptığı sürprizi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Yıllar sonra kuzenine kavuşan Asena’nın açıklaması şöyle: “Sayın Yalova Belediye Başkanımız Vefa Salman oyun öncesi bizi kabul etti. Başkanımız bana dönüp ‘Asena sana bir sürprizim var, hazır mısın?’ dedi. Ben de ‘Güzelse neden olmasın?’ dedim. Sonrasında haykırarak ve coşkuyla bizim kuzen olduğumuzu söyledi. Kamera şakası zannettiğim esnada bütün ailemizin isimlerini ve soyağacımızı çıkarıp bana verdi. Baktım ki tüm isimler doğru. Şu anda yıllar sonra kavuştuğum kuzenim Vefa Salman’ı ve diğer yeğenim Özlem Salman’ı sevgiyle kucaklıyor ve bir daha birbirimizden asla kopmamayı yürekten diliyorum. Hoş geldiniz hayatıma ve hoş geldim hayatınıza.”

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, makamına minibüsle gitti