Özelkalem Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretlerine devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Toptancılar Sitesine ziyarette bulundu. Akın’a ziyareti sırasında Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Recep Çömlek, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları İl Başkanı Nuran Akmaz ve Ufuk Kasap eşlik etti.

Toptancılar Sitesi’nin esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Cemal Akın, esnafın kendisine belirttiği talep ve beklentileri dinledi. Başkan Cemal Akın mahalle, site ve esnaf ziyaretlerine büyük önem verdiklerini ifade etti. Bu buluşmaların vatandaşlar tarafından yönlendirilen sorun, talep ve beklentilerin çözümünde etkili olduğunu belirtti. Başkan Akın gerçekleştirdiği ziyaret sırasında, “Farklı dallarda birçok esnafın bulunduğu Toptancılar Sitesi’nde ki dostlarımızla sıklıkla bir araya geliyoruz. Farklı konularda fikir alışverişinde bulunmanın faydalı olacağına inanıyoruz. Tüm esnaf dostlarımıza hayırlı işler, bol kazançlar dilerim” diye konuştu.

YATIRIMLAR KONUŞULDU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kahvaltı programlarıyla vatandaşlar ile bir araya geliyor, sohbet ediyor, belediye çalışmaları hakkında bilgiler vermeye devam ediyor.

Bartın Belediyesi Gazhane Kültür Parkı’nda düzenlenen kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya geldi. Belediye Başkanı Cemal Akın belediye çalışmaları hakkında vatandaşlarla sohbet ederek onlara bilgilendirmelerde bulundu. Vatandaşın talep ve önerilerini dinledi, yatırımlarından bahsetti. Başkan Akın açıklamasında, “Bartın Belediyesi olarak göreve geldiğimiz tarihten bugüne kadar halkımızın birlik ve beraberliğini pekiştirmek, güçlendirmek ve huzuru için çeşitli çalışmalar yaptık. Birlik ve beraberliğimize katkı sağlayan bu tür kahvaltı programlarımıza devam edeceğiz. Programımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Boru ihalesi ANKAPARK'ı geçti