Ana SayfaBaşkanlarKayseri adayı Büyükkılıç meslek odalarına projelerini anlattı

Kayseri adayı Büyükkılıç meslek odalarına projelerini anlattı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, meslek odalarının temsilcileriyle bir araya gelerek, projelerini anlattı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı meslek odalarının temsilcileri ile bir araya gelerek yapılacak projeler hakkında bilgiler verdi. Büyükkılıç, Kayseri de ahilik kültürünün hâkim olduğunu belirtti. Büyükkılıç, esnaf dernek, birlik ve odalar ile her zaman dayanışma içerisinde olduklarını ifade etti. Büyükkılıç, “Kent Yöneticileri ve Belediye Başkanları olarak Esnaf Odaları Birlikleri ile uyumlu, dayanışma ve projeler üzerinde hem fikir olma Kayserimize hizmet, huzur ve kazanç olarak yansımaktadır. Esnafımız kazanırsa kentimiz kazanır. Görevimiz, esnafımızın yaşadığı sorunları tespit edebilmek, çözüm önerileri sunabilmek ve çözmektir. Bu toplantıyı düzenlediği için de Oda başkanlarına ve birlik başkanına teşekkür ediyorum” dedi.

“Esnafla yakın ilişkiler içindeyiz”

Büyükkılıç, Kayseri esnafı ile her zaman yakın ilişkiler içerisinde olduklarını, bundan sonra da bu böyle olacaklarını kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Büyükkılıç, esnafların başarılı olmasının ve iyi kazanç sağlamasının, hem vatandaşı hem de kentin kazanması demek olduğunu söyledi.

Büyükkılıç’a teşekkür

Meslek odalarının temsilcileri ise, Başkan Memduh Büyükkılıç’a esnaf dostu bir belediye olarak çalışmalarını sürdürdüğü için teşekkür etti. Başkan Büyükkılıç esnaflardan gelen talepleri dinledi.

BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla