Ana SayfaBaşkanlarYücel Yılmaz, öğrencilerle otobüse bindi, destek sözü verdi

Yücel Yılmaz, öğrencilerle otobüse bindi, destek sözü verdi

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz,  Balıkesir Üniversitesi öğrencileriyle birlikte otobüs yolculuğu yaptı, üniversitenin yemekhanesinde öğle yemeği yedi. Yılmaz, öğrencilere destek sözü de verdi.

Cumhur İttifakı AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Balıkesir Üniversitesi öğrencileriyle birlikte otobüs yolculuğu yaptı. Yılmaz, sonrasında da üniversitenin yemekhanesinde öğrencilerle birlikte öğle yemeği yedi. Gençlerle vakit geçirmenin ve sohbet etmenin kendisi için büyük bir keyif olduğunu ifade eden Yılmaz, “Sizlerin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok çalışacağız, gelecek kaygısı yaşamadığınız, iş bulma endişesi taşımadığınız bir şehir için çok çalışacağız. Sizler bize emanetsiniz. Türkiye için gençleri değerlidir. Bu ülkenin ve bu şehrin sanayisi gelişecekse, ekonomisi güçlenecekse, üretimi artacak ve sosyal, kültürel ve sanatsal hayatı canlanacaksa bunu bizim gençlerimiz, yani sizler başaracaksınız. Bize düşen ise sizlere bu imkanları sağlamak. Her zaman her konuda sizlere destek olacağıma söz veriyorum” dedi.

Gençlik Merkezinde projelerini anlattı

Yılmaz, daha sonra ise, Hasan Basri Çantay Gençlik Merkezi’nde gençlerle buluştu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz, 31 Mart yerel seçimleri için yaptığı hazırlıkları ve projelerini anlattı. Gençlerin ilgi ve coşkusu karşısında müthiş bir enerji depoladığını söyleyen Yücel Yılmaz, “Sizin gibi pırıl pırıl ve coşkulu gençlerle bir arada olmak bir siyasetçinin en büyük vitamini. Sizlerin Türkiye ve dünyada yaşanan meseleleri çok iyi analiz edip iyi anlatmanız gerekiyor. Dünya meselelerini iyi anlayıp yerel düşünüp sonuca ulaşmanız lazım. Çünkü Yeni Türkiye sizlerin omuzlarında yükselecek” diye konuştu.

“Gelecek ve iş kaygınız olmayacak”

AK Partili Yücel Yılmaz, kendisinin de genç bir siyasetçi olduğunu ve gençleri iyi anladığını, talep ve beklentilerini bildiğini ifade etti. Yılmaz, “Sizler için hayata geçirmeyi planladığımız, hayal ettiğimiz birçok proje var. Ama önceliğimiz geleceğiniz için, iş için kaygınızın olmadığı bir Balıkesir’i omuz omuza sizlerle birlikte inşa etmek. Sizden beklentimiz yaşadığınız şehrin yönetiminde bizlere yardımcı olmanız, fikir ve projeler geliştirmeniz. En büyük destekçiniz olduğumu kapımı her çaldığınız da göreceksiniz” ifadelerinde bulundu.


BENZER HABERLER

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu yazınız
Adınızı giriniz

En popüler Haberler

Son Yorumlar

Abdullah ŞENER Açık Kent yazıncısı olmak
Abdullah sahlebci Açık Origami ile kağıttan mucizeler
Araç çubuğuna atla