Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kayseri 12. Bölge Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş ve yönetim kurulu üyeleri
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kayseri 12. Bölge Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş ve yönetim kurulu üyeleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Bölge Hastanesi çevresinde yeni bir ticaret ve yaşam alanı oluşturmak için çalışmalara başladı.

Kayseri 12. Bölge Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Başkan Çelik, ziyarette Yeni Bölge Hastanesi çevresinde oluşacak ticaret ve yaşam alanı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 31 Ocak Çarşamba günü ihale edilecek olan Bölge Hastanesi çevresindeki iş yerleri ile konut ve konut +ticaret alanı arsalarının bulunduğu yeni ticaret ve yaşam alanını projenin maketi üzerinde anlattı. Çelik, Ulutaş ve yönetim kurulu üyelerine Bölge Hastanesi çevresine yapılacak iş yerlerinin konumunu gösterdi. Başkan Çelik, iş yerlerinin fiziki durumuna ilişkin de bilgiler verdi.

Başkan Çelik, eczacılar ile başkanlık makamında da bir süre görüştü. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından 31 Ocak Çarşamba günü saat 10.00’da yapılacak olan “Açık Teklif Usulü” ihale ile hastane karşısına yapılacak olan 58 adet dükkanın satışı gerçekleştirilecek. Aynı gün saat 14.00’te yapılacak ihalede ise Bölge Hastanesi çevresindeki 4 parsel konut+ticaret alanı ve 4 parsel konut alanı satışa sunulacak.

Facebook Yorumları
İnceleyin:  Geleneksel Taş Bebek Ve Folklorik Kitre Bebek Sergisi Açıldı